0

heading_title

Коробка кришка-дно 18*18*8 см рожева (Clariana fucsia)

Коробка кришка-дно 18*18*8 см рожева (Clariana fucsia)

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєни гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: рожевий (Clariana fucsia)Розмір: 18*18*висота 8см..

57.00грн

Коробка з пластиковим віконцем 30*20*8 см бежева льон з блиском

Коробка з пластиковим віконцем 30*20*8 см бежева льон з блиском

Подарункова коробка кришка-дно з пластиковим віконцем. Виготовлення коробок з пластиковим віконцем виконано з палітурного картону. Товщина картону 2 мм. Коробки з пластиковим віконцем святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: бежевий льон з блиском Розмір: 30 * 20 * висота 8 см ..

119.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см світло - зелена (keaykolour green)

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см світло - зелена (keaykolour green)

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір :  світло - зелена (keaykolour green) Розмір: 35 * 20 * висота 8,5см ..

94.00грн

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см бронза льон з блиском

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см бронза льон з блиском

Сувенірна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні дизайнерським папером з блиском, структура льон. Підійдуть коробки для текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір:  бронза льон з блиском  Розмір: 27,5*23* висота 10 см ..

102.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см червона (маджестік)

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см червона (маджестік)

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким дизайнерським папером з блиском. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Розмір: 35*20*висота 8,5 смКолір: червона (маджестік)..

112.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см червона (creative board)

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см червона (creative board)

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: червоний (creative board) Розмір: 35*20*висота 8,5 см..

94.00грн

Коробка на магнітах 31*21*9 см темно-синяя з блиском

Коробка на магнітах 31*21*9 см темно-синяя з блиском

Подарункова коробка табакерка на магнітах. Виготовлення коробок з магнітами виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір дизайнерського паперу: темно-синій з блиском Розмір: 31 * 21 * висота 9 см ..

135.00грн

Коробка на магнітах 22*16*5,5 см синя льон з блиском

Коробка на магнітах 22*16*5,5 см синя льон з блиском

Подарункова коробка табакерка на магнітах. Виготовлення коробок з магнітами виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір дизайнерського паперу: синій льон з блиском. Розмір: 22 *16* висота 5,5 см...

92.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см світло - блакитна (keaykolour pastel blue)

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см світло - блакитна (keaykolour pastel blue)

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: світло - блакитна (keaykolour pastel blue)Розмір: 35*20*висота 8,5см..

94.00грн

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см  блакитна з блиском

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см блакитна з блиском

Подарункова коробка у формі " діаманту", виготовлена з палітурного картону товщиною 1, 5 мм, обклеєного дизайнерським папером.Нанесення логотипу при індивідуальному тиражі від 50 шт.Колір - блакитний..

287.00грн

Коробка на магнітах 31*21*9 см бежева льон з блиском

Коробка на магнітах 31*21*9 см бежева льон з блиском

Подарункова коробка табакерка на магнітах. Виготовлення коробок з магнітами виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір дизайнерського паперу: бежевий льон з блиском. Розмір: 31* 21 * висота 9 см ..

135.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см чорна гладкий блиск

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см чорна гладкий блиск

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір : чорний гладкий блиск Розмір: 35 * 20 * висота 8,5 см ..

112.00грн

Коробка табакерка 20*20*3 см зелена з тисненям

Коробка табакерка 20*20*3 см зелена з тисненям

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: зелений ефалін Розмір: 20 * 20 * висота 3 см ..

113.00грн

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см фіолетова  (ефалін)

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см фіолетова (ефалін)

Сувенірна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: фіолетовий (ефалін) Розмір: 27,5 * 23 * висота 10 см ..

91.00грн

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см світло-зелена (кейк колор)

Коробка кришка-дно 27,5*23*10 см світло-зелена (кейк колор)

Сувенірна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір:  світло-зелена (кейк колор) Розмір: 27,5 * 23 * висота 10 см ..

91.00грн

Коробка з пластиковим віконцем 30*20*8 см синя з блиском

Коробка з пластиковим віконцем 30*20*8 см синя з блиском

Подарункова коробка кришка-дно з пластиковим віконцем. Виготовлення коробок з пластиковим віконцем виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки з пластиковим віконцем святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: синя з блиском Розмір: 30 * 20 * висота 8 см ..

119.00грн

Коробка на магнітах 26*20,5*3,5 см коричнева

Коробка на магнітах 26*20,5*3,5 см коричнева

Подарункова коробка табакерка на магнітах. Виготовлення коробок з магнітами виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір дизайнерського паперу: коричнева з блиском (бронза) Розмір: 26 * 20,5 * висота 3,5 см ..

307.00грн

Коробказ з пластиковим віконцем  30*20*8 см блакитна з блиском

Коробказ з пластиковим віконцем 30*20*8 см блакитна з блиском

Подарункова коробка кришка-дно з пластиковим віконцем. Виготовлення коробок з пластиковим віконцем виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки з пластиковим віконцем святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: блакитна з блиском Розмір: 30 * 20 * висота 8 см ..

119.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорно-червона матова на стрічках

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорно-червона матова на стрічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Розмір: 12*12*висота 7,5 смКолір: чорний гладкий матовий, короб червоний колор на стрічках..

67.00грн

Коробка табакерка 20*20*30 см блакитна матова на стрічках

Коробка табакерка 20*20*30 см блакитна матова на стрічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Розмір: 20*20*висота 3смКолір:  блакитний колор (матовий), жовтий malmero soleil (матовий)  на стрічках..

113.00грн

Коробка кришка-дно  15*15*5 см рожева (clariana)

Коробка кришка-дно 15*15*5 см рожева (clariana)

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,2 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір дизайнерського паперу: рожевий (clariana) Розмір коробки: 15*15*висота 5см..

60.00грн

Коробка кришка-дно 14*14*14 см блакитна з блиском

Коробка кришка-дно 14*14*14 см блакитна з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєни гладким дизайнерським папером з блиском. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: блакитний з блиском.Розмір: 14* 14* висота 14 см...

60.00грн

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см синій з блиском

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см синій з блиском

Подарункова коробка у формі "діаманта" виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм, обклеєна структурованим дизайнерським папером (льон)Нанесення логотипу при індивідуальному тиражі від 50 од.Колір - синій з блиском..

287.00грн

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см пудра (Woodstok cipria)

Коробка кришка-дно 35*20*8,5 см пудра (Woodstok cipria)

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні  дизайнерським папером з блиском, структура льон. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір дизайнерського паперу: пудра (Woodstok cipria) Розмір коробки:  35*20*висота 8,5 см...

94.00грн

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см золота

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см золота

Подарункова коробка у формі "діаманта" виготовлена з палітурного картону товщиною 1, 5 мм, обклеєна структурованим дизайнерським папером (льон)Нанесення логотипу при індивідуальному тиражі від 50шт.Колір - золотий з блиском..

287.00грн

Коробка кришка-дно 8,2*6,2*2,5 см синя ламінація

Коробка кришка-дно 8,2*6,2*2,5 см синя ламінація

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - синя ламінація матова.Розмір: 8,2*6,2* висота 2,5 см..

29.00грн

Коробка кришка-дно 15*15*5 см фуксія (clariana)

Коробка кришка-дно 15*15*5 см фуксія (clariana)

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,2 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір дизайнерського паперу: фуксія (clariana). Розмір коробки: 15*15*висота 5 см...

60.00грн

Коробка кришка-дно 40*30*6,5 см бронза (крапка) з блиском

Коробка кришка-дно 40*30*6,5 см бронза (крапка) з блиском

Картонна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,75 мм. Коробки святкові обклеєні  дизайнерським папером з блиском, структура крапка. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: бронза (крапка) з блиском.Розмір: 40*30* висота 6,5 см...

113.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см червоно-зелена на cтрічках

Коробка табакерка 12*12*7,5 см червоно-зелена на cтрічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: Червоний колор (матовий), короб зелений колор (матовий) Розмір: 12* 12* висота 7,5 см ..

67.00грн

Коробка кришка-дно 18*18*8 см срібна (стардрім)

Коробка кришка-дно 18*18*8 см срібна (стардрім)

Подарункова коробка з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробка обклеєна  дизайнерським папером . Підійде для текстилю, сувенірів, галантереї. Колір:  сріблястий з блиском Розмір: 18 * 18 * висота 8 см ..

57.00грн

Коробка овал 17*13*13 см молочний гладкий блиск

Коробка овал 17*13*13 см молочний гладкий блиск

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - молочний з блиском, структура гладкаРозмір: 17*13*висота 13 см..

100.00грн

Коробка кришка-дно 30*20*4 см чорна з блиском

Коробка кришка-дно 30*20*4 см чорна з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення упаковки виконано  з палітурного картону товщиною 1, 5 мм. Коробки з палітурного картону обклеєни дизайнерським папером з блиском. Купити коробку в асортименті можливо со складу від 1 шт кожного кольору. Замовити коробки оптом, Ви можете звернувшись до менеджера за телефоном або залишити своє замовлення на сайті. Упаковка підійде для подарунків, сувенірів, текстилю. Колір: чорна з блиском Розмір: 30*20*висота 4 см ..

68.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см жовта на cтрічках

Коробка табакерка 12*12*7,5 см жовта на cтрічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: Жовтий колор (матовий), короб фіолетовий колор (матова) Розмір: 12* 12* висота 7,5 см..

67.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки фіолетова (эфалін)

Кругла коробка 20*15 см без кришки фіолетова (эфалін)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: фіолетовий матовий.Розмір коробки: діаметр 20*висота 15 см. ..

68.00грн

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см рожева з блиском

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см рожева з блиском

Подарункова коробка у формі "діаманта" виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм, обклеєна структурованим дизайнерським папером (льон)Нанесення логотипу при індивідуальному тиражі від 50шт.Колір - рожевий с блиском..

287.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки  біла (artelibric)

Кругла коробка 20*15 см без кришки біла (artelibric)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - білий (artelibric).Розмір коробки: 20 см діаметр*висота 15 см...

68.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорна з блиском

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорна з блиском

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: чорний матовий верх, короб чорний з блиском Розмір: 12 * 12 * висота 7,5см ..

67.00грн

Коробка овал 17*13*13 см бежевий льон блиск

Коробка овал 17*13*13 см бежевий льон блиск

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - бежевий з блиском, структура під тканину льонРозмір: 17*13*висота 13см..

100.00грн

Кругла коробка 35*17 см з кришкою рожевий льон з блиском

Кругла коробка 35*17 см з кришкою рожевий льон з блиском

Кругла коробка з кришкою. Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - рожевий льон з блиском..

224.00грн

Коробка овал 17*13*13 см фіолетовий колор

Коробка овал 17*13*13 см фіолетовий колор

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: фіолетовий матовый, стуктура гладкаРозмір: 17*13*висота 13 см..

94.00грн

Коробка овал 17*13*13 см світле золото льон блиск

Коробка овал 17*13*13 см світле золото льон блиск

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: світле золото з блискомРозмір: 17*13*висота 13 см..

100.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорна матова на стрічках

Коробка табакерка 12*12*7,5 см чорна матова на стрічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: чорний матовий Розмір: 12 * 12 * висота 7,5см ..

67.00грн

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см срібла з блиском

Коробка у формі "діаманта" 30*30*10 см срібла з блиском

Подарункова коробка у формі "діаманта" виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм, обклеєна структурованим дизайнерським папером (льон)Нанесення логотипу при індивідуальному тиражі від 50 од.Колір: сріблий з блискомРозмір: 30*30*10 см..

287.00грн

Коробка с пластиковим віконцем 13*7,5*3,5 см крафт

Коробка с пластиковим віконцем 13*7,5*3,5 см крафт

Подарункова коробка кришка-дно з пластиковим віконцем. Виготовлення коробок з пластиковим віконцем виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки з пластиковим віконцем святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Розмір: 13 см*7,5*висота 3,5 смКолір: крафт (эко-стиль)..

39.00грн

Коробка крышка -дно с проставкой 25*19*16 см синя

Коробка крышка -дно с проставкой 25*19*16 см синя

Подарункова коробка кришка-дно з проставкою. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Коробки егоіст підійдуть для пакування біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - синій колорРозмір: 25*19* висота 16 см..

130.00грн

Коробка овал 17*13*13 см срібло льон з блиском

Коробка овал 17*13*13 см срібло льон з блиском

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: срібло, структура льон з блиском.Розмір: 17*13*висота 13см..

100.00грн

Коробка табакерка 12*12*7,5 см біла на срічках

Коробка табакерка 12*12*7,5 см біла на срічках

Подарункова коробка табакерка на стрічках. Виготовлення коробок з стрічками виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: білий з матовим ламінуванням. Розмір: 12* 12* висота 7,5 см..

67.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки червона (Creative board ruby)

Кругла коробка 20*15 см без кришки червона (Creative board ruby)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: червоний (Creative board ruby)..

68.00грн

Святкова бонбоньєрка червона 999*1

Святкова бонбоньєрка червона 999*1

Святкова коробка бонбоньєрка в формі "Сумочки". Виготовлення коробки з картону хром -ерзац, повнокольоровий друк . Коробка з оригінальной конструкцієй підійде для упаковки подарунка, сувеніра як для дітей, так і для дорослих. Подарунок в цій упаковки не залишить нікого байдужим і підніме настрій. Купити коробки можна зі складу від 30 шт. Замовити коробки оптом, зверніться до наших менеджерів або залиште свій запит на нашому сайті. Доставка по Україні здійснюється будь-яким зручним для Вас способом...

2.00грн

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см бежева льон з блиском

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см бежева льон з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні дизайнерським папером з блском, структура льон. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: бежевий льон з блиском. Розмір: 5 *5 * висота 3,5 см...

15.00грн

Коробка овал 17*13*13 см айвори (слонова кістка)

Коробка овал 17*13*13 см айвори (слонова кістка)

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд. Колір дизайнерського паперу: айворі (слонова кістка), матовийРозмір: 17*13*висота 13 см..

94.00грн

Коробка овал 17*13*13 см рожевий вудстук

Коробка овал 17*13*13 см рожевий вудстук

Коробка з кришкою у формі "Овал". Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка овальної форми виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення овальних коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - рожевый матовый, структура гладкаРозмір: 17*13*висота 13 см..

94.00грн

Коробка акваріум 20*30 см бордовий матовий

Коробка акваріум 20*30 см бордовий матовий

Подарункова коробка “Акваріум». Виготовлення коробок дно і кришка виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки дно і кришка обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Стінки коробки прозорий пластик. Фігурні коробки підійдуть коробки для оформлення квіткових букетів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір - бордовий матовийРозмір: 20 см диаметр*висота 30 см..

162.00грн

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см червона матова

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см червона матова

Подарункова коробка кришка-дно з вставкою. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 2 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для створення квіткових композицій, постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - червоний матовийРозмір: 78*25* висота 7,5 см...

186.00грн

Кругла коробка 20*15 см з кришкою світло-зелена (Clariana)

Кругла коробка 20*15 см з кришкою світло-зелена (Clariana)

Кругла коробка з кришкою. Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу:  світло-зелений (Clariana) Розмір коробки: 20 см діаметр*висота 15 см...

84.00грн

Коробка кришка-дно 18*18*8 см бордова

Коробка кришка-дно 18*18*8 см бордова

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєни гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір: бордова Розмір: 18*18* висота 8 см ..

63.00грн

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см синя з блиском

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см синя з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким дизайнерським папером з блиском. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - темно-синій з блиском.Розмір: 5*5* висота 3,5 см..

15.00грн

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см рожева з блиском

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см рожева з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні  дизайнерським папером, структура з блиском. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - рожеві нитки блискРозмір: 5*5* висота 3,5 см..

15.00грн

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см срібла

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см срібла

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні дизайнерським папером з блиском, структура льон. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - срібло льон блискРозмір: 5*5* висота 3,5 см...

15.00грн

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см біла матова з вставкою

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см біла матова з вставкою

Подарункова коробка кришка-дно з вставкою. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 2 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для створення квіткових композицій, постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - білий матовийРозмір: 78*25* висота 7,5 см...

216.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки кремова (Clariana)

Кругла коробка 20*15 см без кришки кремова (Clariana)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - кремовий (Clariana)...

68.00грн

Коробка кришка-дно 25*20,5*3,5 см  золота з блиском

Коробка кришка-дно 25*20,5*3,5 см золота з блиском

Сувенірна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір : золотаРозмір: 25*20,5*висота 3,5см..

70.00грн

Коробка акваріум 20*30 см блакитний льон блиск

Коробка акваріум 20*30 см блакитний льон блиск

Подарункова коробка “Акваріум». Виготовлення коробок дно і кришка виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки дно і кришка обклеєні гладким дизайнерським папером з блиском. Стінки коробки прозорий пластик. Фігурні коробки підійдуть коробки для оформлення квіткових букетів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - блакитнийРозмір: 20 см діаметр*висота 30 см..

162.00грн

Коробка Трапеція 20*20*20 см крафт

Коробка Трапеція 20*20*20 см крафт

Коробка - сумка у формі “Трапеція” з люверсами під стрічки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена коробка “Трапеція” з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: крафтовий (матовий, эко-стиль) Розмір коробки: 20*20* висота 20 см..

110.00грн

Коробка кришка-дно 25*20,5*3,5 см червона (імітлін)

Коробка кришка-дно 25*20,5*3,5 см червона (імітлін)

Сувенірна коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: червоний (імітлін)Розмір: 25*20,5*висота 3,5см..

76.00грн

Коробка кришка-дно 8,2*6,2*2,5 см фіолетова ламінація з малюнком

Коробка кришка-дно 8,2*6,2*2,5 см фіолетова ламінація з малюнком

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір - фіолетова ламінація з малюнкомРозмір: 8,2*6,2*2,5 см...

29.00грн

Кругла коробка 20*20 см без кришки червоний матовий (creative board)

Кругла коробка 20*20 см без кришки червоний матовий (creative board)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: червоний матовий (creative board)Розмір: 20 см діаметр* висота 20 см..

72.00грн

Кругла коробка 20*15 см з кришкою фіолетова (Clariana)

Кругла коробка 20*15 см з кришкою фіолетова (Clariana)

Кругла коробка з кришкою. Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: фіолетовий (Clariana)Розмір коробки: 20 см діаметр*висота 15 см. ..

84.00грн

Кругла коробка 20*20 см без кришки білу (Artelibric)

Кругла коробка 20*20 см без кришки білу (Artelibric)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: білий (Artelibric) Розмір коробки: діаметр 20* висота 20 см...

78.00грн

Коробка кришка -дно з проставкой 17*17*6 см блакитна (keaykolor azure)

Коробка кришка -дно з проставкой 17*17*6 см блакитна (keaykolor azure)

Подарункова коробка кришка-дно з проставкою. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Коробки егоіст підійдуть для пакування біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Колір: блакитний (keaykolor azure)Розмір: 17*17*6 см..

65.00грн

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см червона матова з вставкою

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см червона матова з вставкою

Подарункова коробка кришка-дно з вставкою. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 2 мм. Коробки святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для створення квіткових композицій, постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір - червоний матовий.Розмір: 78*25* висота 7,5 см...

216.00грн

Кругла коробка 20*20 см без кришки роза (вудстук)

Кругла коробка 20*20 см без кришки роза (вудстук)

ругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: роза (вудстук) Розмір коробки: діаметр 20*висота 20 см...

72.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки світло блакитна (keaykolor pastel bl)

Кругла коробка 20*15 см без кришки світло блакитна (keaykolor pastel bl)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір: світло блакитний (keaykolor pastel bl)Розмір: 20 см діаметр*висота 15 см..

68.00грн

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см біла з блиском со вставкою

Коробка кришка-дно 78*25*7,5 см біла з блиском со вставкою

Подарункова коробка з палітурного картону, товщиною 1,5 мм, обклеєна дизайнерським папером. Підійде для квіткових композицій сувенірів, галантереї.Колір - білий з блиском..

244.00грн

Кругла коробка 22*12,5 см з кришкою чорна з блиском

Кругла коробка 22*12,5 см з кришкою чорна з блиском

Кругла коробка з кришкою. Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - чорний з блиском..

140.00грн

Кругла коробка 20*15 см без кришки рожева (Woodstuk rosa)

Кругла коробка 20*15 см без кришки рожева (Woodstuk rosa)

Кругла коробка без кришки. Коробка підійде для оформлення букетів, створення квіткових композицій. Виготовлена капелюшна коробка з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. За Вашим бажанням нанесення логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. Є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір - рожева матова.Розмір коробки: 20 см діаметр*висота 15 см...

68.00грн

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см блакитна з блиском

Коробка кришка-дно 5*5*3,5 см блакитна з блиском

Подарункова коробка кришка-дно. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким дизайнерським папером з блиском. Підійдуть коробки для біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.Колір:   блакитний з блиском.Розмір: 5*5* висота 3,5 см...

15.00грн

Кругла коробка 20*15 см з кришкою  пудра (Woodstok cipria)

Кругла коробка 20*15 см з кришкою пудра (Woodstok cipria)

Кругла коробка з кришкою. Коробка підійде для оформлення подарункових та сувенірних наборів. Капелюшна коробка виготовлена з палітурного картону товщиною 1,5 мм. З верху подарункова коробка обклеєна гладким дизайнерським папером, що надає коробці гарний зовнішній вигляд. Коробка відмінно підійде для оформлення святкового подарунка. Купити готову коробку можливо зі складу від 1 шт. Виготовлення круглих коробок під замовлення. Під замовлення коробка може бути виготовлена з повнокольоровим друком, з нанесенням логотипу можливо трафаретним друком або тисненням фольгою. За бажанням є можливість установки люверсів під ручки. Коробка дуже практична і має гарний естетичний вигляд.Колір дизайнерського паперу: рожевий (Woodstok cipria) Розмір коробки: 20 см діаметр*висота 15 см...

84.00грн

Коробка з пластиковим віконцем  13*7,5*3,5 см винно-червоний (ефалін)

Коробка з пластиковим віконцем 13*7,5*3,5 см винно-червоний (ефалін)

Подарункова коробка кришка-дно з пластиковим віконцем. Виготовлення коробок з пластиковим віконцем виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Коробки з пластиковим віконцем святкові обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Підійдуть коробки для упаковки постільної білизни, текстильних виробів, галантереї, сувенірів, подарунків, взуття. Купити коробку можливо зі складу у різній кольоровій гамі від 1 шт. Оптом замовити коробки , Ви зможете зателефонував до менеджера компанії або можете замовити на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні.  Розмір: 13 см*7,5*висота 3,5 смКолір: винно-червоний (ефалін)..

39.00грн

Коробка кришка-дно 25*5*3,5 см м"ятна з блиском

Коробка кришка-дно 25*5*3,5 см м"ятна з блиском

Подарункова коробка кришка-дно с ложементом. Виготовлення коробок виконано з палітурного картону. Товщина картону 1,5 мм. Святкові коробки обклеєні гладким, матовим дизайнерським папером. Коробки браслетниці підійдуть для упаковки браслетів, ручок, біжутерії та ювелірних виробів, сувенірів, подарунків. Купити коробку можливо зі складу у різному кольоровому виконанні від 1 шт. Замовити коробки оптом, Ви зможете звернувшись до менеджера або залишивши своє замовлення на сайті. Під замовлення коробки виготовляються по Вашим розмірам та у будь-якому колірному рішенні. Колір дизайнерського паперу: м"ятний з блиском Розмір коробки: 25*5*висота 3,5см..

43.00грн