0

Виготовлення картонної упаковки

Виберіть підкатегорію

НОВИНКА
Новорічна коробка "Кубик" 21-80

Виготовлення картонної упаковки є одним з головних напрямків компанії «Фабрика ексклюзивної упаковки». При виробництві картонних коробок ми використовуємо різні види сировини, такі як палітурний картон, хром-ерац, микрогофрокартон, дизайнерський картон і ін. В картонні коробки можна упакувати будь-яку продукцію, так як картон - екологічно чистий, натуральний матеріал, який має ряд переваг перед упаковкою з інших матеріалів. Коробки картонні - стильна і практична упаковка з широкою сферою застосування для чаю, кави, кондитерських виробів, ювелірної, подарункової, сувенірної продукції, парфумерії та косметики, різних напоїв і багато чого іншого.

Якщо Ваша фірма готується до торжества, або ж Ви бажаєте привітати своїх колег співробітників зі святом, картонна упаковка для подарунків з логотипом буде незамінна. Так само оригінальна картонна упаковка може стати ідеальним варіантом для бізнес- подарунка Вашим партнерам. 

Упаковка з картону як не можна краще підходить для солодких дитячих подарунків на будь-яке свято, будь-то Новий рік, Різдво чи День захисту дітей.

Замовити картонну упаковку з оригінальним дизайном, різних розмірів, конструкцій і області застосування ви можете в нашому інтернет-магазині, при необхідності це може бути індивідуальне виготовлення упаковки на замовлення з урахуванням всіх Ваших побажань (необхідний розмір, нанесення логотипу, додатковий декор і т.д .). Наші дизайнери і технологи врахують всі Ваші побажання)