0

Кондитерська упаковка

Кондитерська упаковка в Україні

Кондитерські упаковки вже давно стали не просто місцем для зберігання смачних солодощів, а цілим винаходом мистецтва. Підносити різну смакоту в красивій упаковці ознака поваги, гарного смаку і манер.

На нашому сайті ви можете замовити пакування для солодощів оптом і в роздріб. Бонбоньєрки, коробки на магнітах, подарункові пакування для цукерок за найкращими цінами в Україні. Наші дизайнери добре попрацювали над унікальністю і функціональністю упаковок, так що цукерки щільно захищені від зовнішнього світу, пилу та інших факторів.

Де купити упаковку для цукерок

На нашій фабриці ексклюзивній упаковці представлені самі трендові і вишукані варіанти упаковок. Великі і маленькі, місткістю до 1000 г. Коробки не залишать байдужим нікого, крім того їх можна використовувати в інших цілях. Ми працюємо по всій Україні, що говорить про високу якість наших упаковок і оперативності виробництва.

Тільки у нас є презентабельні і красиві упаковки для кондитерських виробів оптом і в роздріб на найвигідніших умовах. Дзвоніть за телефонами +38 (099) 668 67 52, +38 (067) 633 28 48. Ми з радістю проконсультуємо Вас і відповімо на всі питання.