0

Коробки для взуття

Коробки для взуття в Україні

 

Взуття не тільки повсякденна частина нашого гардеробу, це важливий атрибут стильного образу, як для жінок, так і для чоловіків. Модне красиве взуття завжди вигідно доповнює коробка, в якій її купують. Надалі взуттєві коробки використовують для зберігання і догляду за улюбленою парою.

 

Пропонуємо стильні та практичні коробки для взуття для виробників і магазинів за оптовими цінами від Фабрики ексклюзивної упаковки.

 

Взуттєві коробки з палітурного картону ідеально підійдуть і для презенту, якщо ви хочете в подарунок піднести даний елемент гардероба. Картонна упаковка є надійним атрибутом для Вашого подарунка: вона завжди захистить вміст від різних пошкоджень, а завдяки барвистим відтінкам, додасть колориту презенту.

 

Де купити коробки для взуття

 

На сайті expack.com можна купити картонні коробки для взуття будь-яких розмірів, форм і за прийнятною ціною. У наших коробках взуття буде виглядати шикарним подарунком, як для жінок, так і для чоловіків.

 

Всі коробочки можна придбати, як оптом, так і в роздріб, оформивши замовлення через корзину на сайті або зв'язавшись з нашими консультантами по телефону. Компанія Expack виконує індивідуальні замовлення згідно Вашого дизайн-проекту.