0

Коробки жестяні

Ми знаємо, як важливо зробити подарунок не лише красивим і цікавим, але й оригінальним. Тому наше виробництво розробило кілька варіантів коробок з жерсті для подарунка.

Тепер можна заощадити власний час і не витрачати його на виготовлення  коробки під сувеніри. Купити готову подарункову коробку з жерсті, яка виглядає дуже стильно і завжди привертає увагу кожного, можна в нашому магазині.

На сайті подарункової упаковки expack.com.ua так само можете замовити подарункові набори коробок з жерсті різних форм і розмірів. Міцна і надійна бляшана упаковка - це кращий варіант для подарунка ідеальної господині. Коробка з жерсті завжди підкреслить вишуканість презенту і додасть йому якусь інтригу.

Коробки з жерсті вибирають не тільки, як подарунковий варіант, але і для зберігання різних продуктів-цукерок, чаю або кави. Коробочки довговічні у використанні, і це їх головний плюс на відміну від інших. Вони не схильні до механічних пошкоджень і відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі кухні.

Коробки з жерсті, які представлені в інтернет-магазині Ексклюзивної упаковки Expack, можуть використовуватися і як контейнер для зберігання різних дрібниць. Оформивши замовлення на сайті подарункової упаковки, ви отримуєте гарантію і високу якість продукції.


В інших категоріях сайту ви знайдете широкий асортимент подарункових коробок з картону для текстилю, квітів, кондитерських виробів та іншого використання.

Ми працюємо для Вашого гарного настрою і комфорту!