0

Замовити коробки весільні

Весільні коробки - невід'ємний аксесуар будь-якого весільного торжества або просто церемонії. Ми виготовляємо картонні коробки для весіль на замовлення. Дуже важливо на сучасних весіллях, щоб декорації поєднувалися за колірною гамою, тому для Вас ми готові виконати будь-які побажання щодо дизайну і кольору коробок.

Багато людей дивуються навіщо потрібні весільні коробки з картону, але досвідчені організатори знають, що це невід'ємна і дуже важлива деталь всіх весіль. Коробки можна використовувати для конкурсів, як скрині, куди будуть складати подарунки молодим, а також для декорів. Наприклад, квіти у весільних коробках виглядають приголомшливо. Такі коробки не мають кордонів для застосування, так як якість, товстий картон робить їх дуже довговічними. У них можна зберігав домашні дрібниці, використовувати як упаковку для подарунків, для тортів і тд.

 Ми виконуємо замовлення швидко, якісно і оперативно доставляємо їх по всій Україні. Якщо ви хочете купити весільні коробки, пропонуємо ознайомитися з нашим асортиментом або ж зателефонувати нашим менеджерам, щоб оформити індивідуальне замовлення, враховуючи побажання в кольорі, розмірі і оформленні. Бажаємо вдалих покупок та гарного дня!