0

Коробки з декором

В цій категорії нема товарів.

Коробки з декором


Красива подарункова упаковка завжди прикрасить ваш презент і зробить його оригінальним. На будь-якому святі оформлений подарунок не залишиться без уваги оточуючих.

Наше виробництво ексклюзивної упаковки пропонує широкий асортимент картонних подарункових коробок в різних формах, розмірах і кольорах, декоровані стрічками, аплікаціями, додатковими елементами. Всі коробочки виготовляються з якісного палітурного картону, добре зберігають форму і захищають від попадання пилу.

В інтернет магазині expack.com.ua можна купити подарункові коробки з декором, які відрізняються незвичайним дизайном і стилем з різними елементами декору - асортимент таких коробок постійно розширюється. Упаковка подарунка в формі багатоярусного торта виглядає дуже дорого і незвично. Такі коробочки з картону підійдуть для індивідуального презенту на ювілей або річницю весілля.


Все декоровані коробки можна придбати, як оптом, так і в роздріб, оформивши замовлення через корзину на сайті або зв'язавшись з нашими консультантами. Фабрика ексклюзивної упаковки виконує також індивідуальні замовлення, згідно Вашого дизайн-проекту.